EUROINS Insurance Group (EIG) zaliczane jest do największych Grup ubezpieczeniowych w Europie Wschodniej i Centralnej. Firma ubezpiecza obecnie ponad 2 miliony klientów. W Polsce, EUROINS jest stosunkowo nowym graczem na rynku ubezpieczeń, a oferta tej firmy została skierowana wyłącznie do właścicieli pojazdów mechanicznych.

Przedstawicielem EUROINS w naszym kraju jest EINS Polska Sp. z o.o. Firma posiada już wieloletnią praktykę i doświadczenie w procesie obsługi klienta. Dzięki temu, zawarcie umowy ubezpieczenia oraz proces likwidacji szkody przebiega szybko i bezproblemowo.

OC EUROINS – sprawdź cenę polisy

Ubezpieczenie OC samochodu w EUROINS chroni przed finansowymi skutkami szkód (osobowych i majątkowych), wyrządzonych osobom trzecim. Zakres ochrony reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. W związku z tym, towarzystwo EUROINS zapewnia takie same świadczenia z polisy OC, jak każda inna firma, prowadząca działalność ubezpieczeniową w Polsce.

OC w EUROINS może różnić się od oferty innych ubezpieczycieli wyłącznie ceną, ponieważ każde towarzystwo dowolnie konstruuje swój taryfikator i w inny sposób ocenia ryzyko ubezpieczenia. Przed zakupem polisy warto więc porównać propozycje OC jak największej grupy towarzystw.

Ubezpieczenie AC w EUROINS

Dobrowolne ubezpieczenie autocasco EUROINS zostało opracowane w formule all-risk. Polisa działa więc praktycznie w każdej sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia samochodu, m.in. po: kolizji z innym pojazdem z winy kierowcy, działaniu osób trzecich, zderzeniu ze zwierzęciem lub innym obiektem, działaniu sił przyrody.

Ubezpieczenie AC w EUROINS gwarantuje również wypłatę odszkodowania po kradzieży pojazdu.

Uwaga! W zapisach każdej umowy AC w formule all-risk pojawiają się wyłączenia od odpowiedzialności, czyli szczegółowy spis sytuacji, w których ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania.

Polisę AC w EUROINS mogą kupić posiadacze samochodów osobowych oraz ciężarowych (o masie do 3,5t), przyczep lekkich (o masie całkowitej do 750 kg) i przyczep kempingowych. Ubezpieczenie działa w Polsce i Europie.

Przed zawarciem umowy autocasco z EUROINS, właściciel pojazdu może wybrać sposób likwidacji szkody:

 • Kosztorys – odszkodowanie wypłacane jest na konto klienta, po uprzednim sporządzeniu przez rzeczoznawcę kosztorysu oraz akceptacji właściciela pojazdu,
 • Sieć Partnerska – naprawa samochodu przeprowadzana jest w jednym z warsztatów partnerskich EUROINS, a jej koszt rozliczany bezpośrednio w warsztacie,
 • Wariant ASO – likwidacja szkody następuje w dowolnym warsztacie (także w ASO). EUROINS rozlicza się z klientem po okazaniu faktur, wystawionych przez serwis.

EUROINS umożliwia dopasowanie warunków umowy AC do potrzeb klienta, m.in. poprzez:

 • wprowadzenie stałej sumy ubezpieczenia,
 • ustalenie udziału własnego w szkodzie,
 • ubezpieczenie pojazdu zgodnie z jego wartością netto lub brutto.

NNW w EUROINS

EUROINS kieruje ofertę NNW do posiadaczy samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, którzy wykupili w tym towarzystwie polisę OC.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) zapewnia finansowe wsparcie dla kierowcy oraz pasażerów pojazdu, jeżeli w wyniku wypadku doznali trwałego uszczerbku na zdrowiu. Ochroną objęte jest także życie wszystkich podróżnych.

NNW EUROINS obejmuje zdarzenia, do których doszło podczas ruchu samochodu oraz: wsiadania i wysiadania, załadunku i rozładunku, zatrzymania i postoju, naprawy na drodze podczas awarii.

Wysokość świadczenia zależy od wybranej przez klienta sumy ubezpieczenia (5000 zł, 15000 zł lub 45000 zł) oraz stopnia trwałego uszczerbku na zdrowiu (odszkodowanie wypłaca się procentowo, zgodnie z warunkami umowy). EUROINS pokrywa także udokumentowane koszty:

 • nabycia protez lub innych środków pomocniczych (do 10% sumy ubezpieczenia),
 • przeszkolenia zawodowego (do 10% sumy ubezpieczenia),
 • operacji plastycznej (do 1000 zł),
 • transportu zwłok (do 1.000 zł).

Właściciel pojazdu może również wykupić w EUROINS polisę NNW, wyłącznie dla kierowcy pojazdu (EUROINS NNW – Dodatkowa ochrona kierowcy).

Jakie Assistance oferuje EUROINS?

W ramach ubezpieczeniach ASS, EUROINS zapewnia organizację i finansowanie pomocy dla kierowcy oraz jego pasażerów, jeżeli  podczas podróży doszło do kolizji, awarii lub kradzieży auta.

Oferta ASS EUROINS została podzielona na kilka oddzielnych produktów. Dzięki temu, klient towarzystwa może wybrać zakres ochrony, dopasowany do swoich potrzeb.

 • Pomoc na drodze

Ubezpieczenie ASS EUROINS Pomoc na drodze dostępne jest w jednym z pięciu wariantów: Podstawowy, Rozszerzony Polska, Rozszerzony Europa, Maksymalny, Maksymalny PLUS.

Zakres oferowanych usług różni się w zależności od przewidzianego w danym wariancie zakresu ochrony i może obejmować m.in.:

 • pomoc informacyjną,
 • usprawnienie auta na miejscu zdarzenia lub holowanie do warsztatu,
 • pokrycie kosztów noclegu w hotelu,
 • transport kierowcy i pasażerów,
 • kontynuowanie podróży,
 • samochód zastępczy.
 • Organizacja naprawy pojazdu: ubezpieczyciel organizuje naprawę samochodu w jednym z warsztatów partnerskich EUROINS, po wypadku lub odzyskaniu auta po kradzieży w stanie uszkodzonym.
 • Opony: pomoc towarzystwa polega na wymianie koła na miejscu zdarzenia lub holowaniu samochodu do serwisu wskazanego przez CENTRUM POMOCY EUROINS (jeśli wymiana koła lub kół na miejscu zdarzenia jest niemożliwa).
 • Akumulator – Gwarancja Rozruchu: ubezpieczyciel organizuje pomoc drogową po rozładowaniu lub uszkodzeniu akumulatora w ubezpieczonym pojeździe. Ubezpieczenie obejmuje uruchomienie ubezpieczonego pojazdu oraz pokrycie kosztów dojazdu i robocizny.

Kalkulator OC w EUROINS

EUROINS nie udostępnia kalkulatora składek online oc. Gdzie kupić najtaniej OC? Sprawdź oferty ubezpieczeń samochodowych w kalkulatorze OC/AC.

Wypowiedzenie OC w EUROINS

Aby skutecznie wypowiedzieć umowę OC w EUROINS, należy złożyć odpowiedni dokument:

 • najpóźniej na jeden dzień przed końcem okresu ubezpieczenia (polisy całoroczne),
 • w dowolnym momencie (polisy po zbywcy pojazdu oraz wznowione automatycznie)

Druk wypowiedzenia OC EUROINS można pobrać ze strony http://eins.pl/przydatne-dokumenty/. Formularz należy uzupełnić, podpisać, a następnie zeskanować (lub zrobić zdjęcie).

EIROINS akceptuje dokumenty nadesłane za pośrednictwem strony http://eins.pl/sprzedaz-pojazdu-wypowiedzenie-oc-zmiany-na-polisie/ lub tradycyjną pocztą, na adres:

EINS Polska Sp. z o.o.

ul. Puławska 543

02-844 Warszawa

Kontakt EUROINS

 • infolinia +48 22 243 84 86
 • Siedziba oraz adres polskiego przedstawiciela EUROINS:

EINS Polska Sp. z o.o.

ul. Puławska 543

02-844 Warszawa

 • email biuro@eins.pl
 • strona internetowa http://eins.pl/

Zgłaszanie szkód:

 • infolinia +48 22 243 84 84  
 • formularz kontaktowy na stronie http://eins.pl/zgloszenie-szkody/zglos-szkode/
 • e-mail: szkody@eins.pl

(formularz pobieramy ze strony http://eins.pl/przydatne-dokumenty/. Skan wypełnionego i podpisanego formularza wysyłamy na podany powyżej adres e-mail)

Adres towarzystwa ubezpieczeniowego

Dane kontaktowe -

EINS Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 543
02-844 Warszawa

email biuro@eins.pl
strona internetowa http://eins.pl/
Subscribe
Powiadom o
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marian
4 lat temu

Jak byłem w robocie we Włoszech to szefu ubezpieczał swoje auta w euroins mówił ze tu mu wychodzi najtaniej

pan podłoga
4 lat temu
Reply to  marian

Tam pewnie mają normane ceny za tu u nas bedzie drogo jak wszystko ehhh zal.

niespokojny
4 lat temu
Reply to  pan podłoga

A sprawdzałeś ile to kosztuje? Najpierw oblisz se przykładową stawkę a potem marudź

marian
4 lat temu

Ciekawe czy u nas tez będzie się opłacało

Wkurzony obc
4 lat temu

Kolejni złodziee

waligóra
4 lat temu

Zawsze to dodatkowa konkurencja, i tak u nas w kraju ubezpieczenie jest kure…. drogie, pewnie ci tez nie będą robić konkurencyjnych cen tylko sie wpasuja w standardy.

fanki
4 lat temu

OC i AC dla Skody fabi 2014 rok diesel 1,6 115 koni dla kierowcy ze stażem 1400 zł to całkiem rozsądna stawka. Jeszcze mam ubezpieczenie ale sprawdzałem w porównywarce tak z ciekawości to wychodzi całkiem spoko. Dla porównania obecnie OC w PZU mam za 2100

Bez bez
4 lat temu

O fajnie 🙂 kolejna firma na rynku oznacza większą konkurencję 🙂

Łukasz
4 lat temu

Najgorszy ubezpieczyciel z jakim miałem do czynienia. Mijają 3 miesiące od zgłoszonej szkody i podczas rozmowy nie potrafią określić kiedy wypłaca odszkodowanie ? Nie pozdrawiam 1/10

prawdziwy
4 lat temu

Straszna ubezpieczalnia. Osoba odpowiedzialna za zgłoszoną szkodę nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, na infolinii ogólnej nie idzie uzyskać żadnych informacji na jakim etapie jest likwidacja szkody, a samochodzie zastępczym w przypadku szkody można zapomnieć – nie przesyłają autoryzacji do wypożyczalni samochodów. Krotko mówiąc maja poszkodowanych w d…

rubin_99
4 lat temu

Dla mnie to jakieś no name-y wole sprawdzone firmy jak Link 4, Warta itp

hubi
4 lat temu

Ze wszystkich towarzystw ich towarzystwo wybieram najchętniej 🙂 fajne ceny i super podejscie do klienta w przeciwieństwie do wielu innych firm

Klasyk gatunku
4 lat temu

Ktoś może coś powiedzieć o tejże firmie?

ugaczaga
4 lat temu

Dramatu nie ma z tym ubezpieczeniem, pojeździsz trochę i może znajdziesz coś taniej. Nie bierz pierwszego lepszego ubezpieczenia tylko sprawdź sobie wcześniej w porównywarkach OC.

Michał M
4 lat temu
Reply to  ugaczaga

Powiem krótko, polecam. Michał M

gos z za Buga
4 lat temu

Po stokroć odradzam tego ubezpieczyciela jakoś i cena bardzo się mija jasoc mega w dol a cena nieadekwatna do jakosci. Juz na samym poczatku mialem z nimi problem gdy zaplacilem za ubezpieczenie i czekalem 2 dni na przyslanie potwierdzenia musialem dzwonic i pisac maile zeby w koncu podjeli kroki a nie usmiechalo mi placic manadu za brak ubezpieczenia

Marcin
4 lat temu
Reply to  gos z za Buga

Miałem podobnie jak Ty. Tez czekałem na potwierdzenie ale nie bybłem na tyle wyrozumialy, rozwiacalem umowe napisałem im żeby oddali kase a auto ubezpieczyłem w Linku

orange
4 lat temu

Wg mnie to solidna firma z uznaniem w europie. Mieszkalem 3 lata zagranicą wiec musiałem kupic jakies auto ubezpieczyłem w euroins i bardzo sobie ich chwale cały czas miałem u nich polisę, kiedyś po stłuczce wszustko załatwione szybko i bezproblemowo. Rzeczoznawca sam przyjechał do mnie nigdzie nie musiałem jechać. Z naprawą i wycena też nie było najmniejszych problemów. Nie wiem jak to działa w Polsce ale myślę, że standardny utrzymuja we wszyskich krajach

Jarek
3 lat temu

Euroins to oszuści! Niewypłacalni nie ma z nimi kontaku! Unikać Bułgarska mafie!

Wkur....ny
3 lat temu

Nie polecam tego ubezpieczyciela.Moja szkodę
Zaniżyli o 5000 (z 7500 na 2500) .Przed szkodą moje auto było w 100% orginalne a oni pchają mi chińskie zamienniki. Łamią prawo Polskie i bezczelnie nic z tym nie robią. Ale nie popuszczę oddaje do ASO BMW a tam wyjdzie koło 10000.

Tomasz
3 lat temu

Odradzam. Kierowca ubezpieczony u nich spowodował mi kolizję. Likwidacja szkody to dramat. Przeciągają sprawę, opiekun szkody nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile. Dodzwonić się na infolinię – masakra. A i tak infolinia nic nie wie i odsyła do opiekuna. Efekt jest taki, że naprawa w serwisie trwała 2 dni, a oczekiwanie na nią od momentu zgłoszenia szkody- blisko 2 miesiące. I jeszcze mają czelność do mnie wydzwaniać, że mam zwrócić auto zastępcze bo serwis jest opieszały. Śmiech na sali. Firma krzak.

Poszkodowany
2 lat temu

Firma uduś, radzę omijać szerokim łukiem. Ociągają się z akceptacją wyceny szkody Auto zastępcze opłacili na 2 dni choć auto serwis określił czas naprawy na conajmniej 3 dni Niekompentna osoba na infolinii jedyne co ma do zaoferowania to wysłanie maila do osoby która rzekomo może coś załatwić. Oczywiście nic nie załatwił…

Kinga
2 lat temu

Nie polecam. Może ceny w miarę ok ale w przypadku chociażby sprzedaży auta porażka. Brak kontaktu, na infolinii automat, który odsyła do formularzy internetowych.
Po zgłoszeniu przez formularz żadnej odpowiedzi. Jak później się okazuje firma nie otrzymała zgłoszenia. Wysłane kilkanaście e-maili, na żaden brak odpowiedzi. Przedłużają polisę mimo, że auto zostało sprzedane i zgłoszone przez formularz. Jeśli się już uda dodzwonić na infolinię to nikt nic nie wie, brak kompetencji. Straszą, wysyłają wezwania do zapłaty za nie swoje auto. Próby kontaktu, wyjaśnienia sprawy kończą się brakiem kontaktu.
Oszuści

Dmytro
2 lat temu

Niekomu nie polecam!!!
1. Mam sprawę sądową za nie opłatę, ale ja mam wszystkie paragony, i wysyłałem nawet je!!!
2. Na formulaż kontaktowy nawet w innej sprawie nie odpowiadają
3. Na telefon nie odpowiadają, przekierowują na formularz

Dzoana
1 rok temu

Złodzieje, oszuści, wyłudzacze. W maju rozwiązałam umowę, we wrześniu przyszedł monit o zaległości na prawie 500 zł z nowym numerem polisy. Na kilka wysłanych @ dostałam 1 odpowiedź, że polisa została anulowana. Ciekawe ilu ludzi dało się nabrać tym oszustom

Damian
1 rok temu

Witam. Totalnie nie polecam tej firmy ubezpieczeniowej ! Miałem szkodę na swoim samochodzie i facet ma akurat ubezpieczenie w tej „firmie”. Totalna porażka…zdarzenie miało miejsce we wrześniu, zakończyło się narazie REKLAMACJĄ lecz dzisiaj dostałem odpowiedź i tak jej nie uwzględnili…z pisma wynika że pojazd który wyrządził szkodę na moim samochodzie tak jakby wogole nie brał w tym udziału! Ta niby firma jest nie poważna! Ja tego tak nie zostawię! Oszuści i nie wypłacają odszkodowania lepiej zapłacić więcej za OC u mieć czyste sumienie jeśli się komuś coś stanie niż mieć takie gówno bo i tak właśnie traktują ludzi! Nie pozdrawiam!!

×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny