Z pasją porównujemy ubezpieczenia. Dla Ciebie

Ubezpieczamy-auto.pl jest internetowym kalkulatorem ubezpieczeń samochodowych. Wypełniając formularz masz szansę zapoznać się z 37 ofertami OC i AC na ubezpieczenie Twojego pojazdu. Współpracujemy z 14 towarzystwami ubezpieczeniowymi i wciąż pozyskujemy nowych partnerów. Pracujemy nad tym, abyś mógł możliwie jak najszybciej, najprościej, najlepiej i najtaniej ubezpieczyć swój samochód.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są specjalistami branży ubezpieczeniowej. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie robimy wszystko co możemy, by ułatwić Ci wybór i zakup odpowiedniej polisy. W efekcie wypełniając jeden formularz, masz możliwość zapoznania się z ofertami większości firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Będziesz mógł porównać ceny i zakresy oferowanych ubezpieczeń i kupić wybraną polisę. Umożliwiamy Ci kontakt z 52 doświadczonymi agentami, którzy pomogą Ci zrozumieć świat ubezpieczeń i wskażą ważne elementy prezentowanych ofert.

Wszystkie informacje, które wprowadzasz do formularza, są przez nas chronione i niezbędne do otrzymania rzetelnych cen ubezpieczeń, proponowanych przez współpracujących z nami ubezpieczycieli.

Kontakt:

tel.: 22 300-12-37 (biuro)
fax: 22 300-12-82

e-mail: kontakt@ubezpieczamy-auto.pl

adres korespondencyjny:
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

[Głosów: 105 Średnia: 1]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments