Towarzystwo będące częścią Vienna Insurance Group, koncernu ubezpieczeniowego działającego w Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej. Na polskim rynku istnieje od roku 2001 i nieustannie udoskonala swoją ofertę, starając się oferować produkty odpowiadające oczekiwaniom współczesnych kierowców.

Benefia OC

Ponieważ każda polisa ubezpieczenia OC ma dokładnie takie samo zadanie, czyli chronić kierowcę danego pojazdu przed ponoszeniem konsekwencji finansowych spowodowanych prze siebie szkód na drodze, polisa odpowiedzialności cywilnej w towarzystwie Benefia pod tym względem się nie wyróżnia. Ona również działa w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK.

baner-tanie-oc2

Ubezpieczenie AC w Benefia

Autocasco to nieobowiązkowa polisa, która oferowana jest pojazdom nie przekraczającym jeszcze 15 lat użytkowania. Wraz z pojazdem ochroną objęte jest także jego wyposażenia fabryczne oraz, za dodatkową składką, również dodatkowe zamontowane na stałe już po zakupie auta. AC w Benefii obejmuje: zderzenia z innymi pojazdami, przedmiotami, osobami i zwierzętami, znajdującymi się na zewnątrz pojazdu, zniszczeniami będącymi efektem działania osób trzecich oraz aktów wandalizmu, powódź, zatopienie, gradobicie, uderzenie pioruna, działania sił przyrody, pożaru lub wybuchu, utrata pojazdu, wyposażenia lub jego części wskutek kradzieży z włamaniem, rozboju, czy też wymuszenia rozbójniczego.

Dostępne są 3 warianty naprawy: kosztorysowy, na częściach alternatywnych lub też na częściach oryginalnych. Właściciel pojazdu o tym, jak likwidowana będzie jego szkoda decyduje w chwili zawierania umowy ubezpieczenia. Sprawdź te oferty w kalkulatorze ubezpieczeń OC/AC!

Assistance Benefia

Polisa ASS to zapewnienie kierowcy pomocy na drodze, gdy jego pojazd, z różnych powodów, zostanie unieruchomiony. W ramach ubezpieczenia assistance w towarzystwie Benefia, można liczyć na próbę naprawy pojazdy na miejscu zdarzenia, holowanie do najbliższego warsztatu lub miejsca wskazanego przez Ubezpieczonego, pokrycie kosztów wynajmu samochodu zastępczego lub noclegu w hotelu (na czas naprawy), opłacenie kosztów kontynuacji podróży.

Benefia NNW

Ubezpieczenie NNW w towarzystwie Benefia zapewnia dodatkową ochronę na wypadek, gdy kierowca lub któryś z pasażerów chronionego auta dozna uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku auta, wsiadania lub wysiadania z pojazdu, załadunku lub rozładunku samochodu, postoju lub dokonania koniecznej naprawy na trasie podróży, pożaru lub wybuchu pojazdu.

Wysokość odszkodowania obliczana jest na podstawie doznanego urazu oraz, wybranej w chwili zakupu, sumy ubezpieczenia (SU). Maksymalną SU, przypadającą na jednego pasażera pojazdu, jest 20 000 zł.

Benefia Wypowiedzenie OC

Ubezpieczenie samochodu w towarzystwie Benefia, można wypowiedzieć bez problemu, to przede wszystkim pobranie ze strony http://www.benefia.pl formularza oraz jego wypełnienia i podpisania. Kolejnym krokiem będzie wysłanie wypowiedzenie do ubezpieczyciela we wskazanym terminie, czyli najpóźniej na 1 dzień przed terminem zakończenia obecnego OC:

  • na adres korespondencyjny, za pośrednictwem tradycyjnej poczty

lub

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy     wypowiedzenia@benefia.pl

lub

  • poprzez odwiedzenie agenta     ubezpieczeniowego Benefii i zostawieniu mu wypowiedzenia.
baner-porownywarka-oc

Dane kontaktowe

Adres:

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 162

02-342 Warszawa

Adres e-mail: bok@benefia.pl

Telefon: (22) 544 14 70-71

Fax: (22) 544 14 38

Dane kontaktowe - Benefia

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Adres e-mail: bok@benefia.pl
Telefon: (22) 544 14 70-71
Fax: (22) 544 14 38

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Ulany29copacabanaLeszerMarekMatii Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bobo
Gość
Bobo

O a tych to nie znam. Ktoś poratuje radą?

robskon
Gość
robskon

Benefia zdecydowanie nie = sie benefit

jajjko
Gość
jajjko

Cała ta Benefia to jest to samo co Comepnsa. Nie wiem czy jedna firma wciągnęła drugą czy się połączyły ale to jest prawie to samo. Ja osobiście do compensy nic nie mam kiedyś miałe m u nich ubezpieczenie i nie mogę narzekać. Pozdrawiam J

Mr V
Gość
Mr V

Nie tak dawno „punąłem” Seata Ibizę na światłach, no ewidentnie moja wina. To był prawdziwy test dla benefia złego słowa powiedzieć nie mogę, babeczka dostała kasę ja kupiłem ochronę przed utratą zniżek więc samochód z AC naprawiony więc nic nie straciłem poza rozłąką z moją furką.

gustav44
Gość
gustav44

TU dramatyczne, sprzedałem auto z ważnym OC wysłałem info o sprzedaży samochodu i tu zaczęły się schody, zero potwierdzenia informaci=dodzwonić się do konsultatna to juz prędzej do białego domu się dodzwonie masakra.

Matii
Gość
Matii

To jest to samo co compensa, mam tam flotę ubezpieczoną i nie narzekam. Zobaczymy jak mi się skończy ubezpieczenie i co zaproponują.

Marek
Gość
Marek

Sprawdziłem w porównywarce OC i wyszło mi 1679 zł. za Pakiet OC i AC z assistancem Mondeo 2015 r 1.6 120 km diesel. Nie taka ostatnia ta oferta

Leszer
Gość
Leszer

Mi za Megankę 2013 samo OC wychodzi 1400 to tak raczej średnio

copacabana
Gość
copacabana

To chyba „Leszer” jesteś początkującym kierowcą albo nie masz za dużo zniżej mniejsza o to Radzę omijac to TU obsługa klienta na bardzo niskim poziomie

Ulany29
Gość
Ulany29

No ja zdecydowanie nie zgadzam sie poprzednikiem. Całe szczęscie ze nie kieruje sie komentarzami przy wyborze TU, tylko postawiłem na cenę a jednocześnie dostałem zadowalającą jakość. Najczęsciej to wygląda tak że ludzie mają wyimaginowane problemy albo nie potrafią dostarczyć wszytkich wymaganych dokumentów a potem wylewają swoje żale na forach.

Oblicz ceny online lub zadzwoń do naszego agenta

(22) 270 00 00