[Głosów:96    Średnia:4.2/5]

Link4 jest obecnie marką należącą do Grupy PZU, jednak produkty nadal sprzedawane są pod szyldem Link4. Firma zadebiutowała na polskim rynku ubezpieczeń w 2003 roku jako pierwszy ubezpieczyciel proponujący ubezpieczenia direct – przez telefon. Mimo, że początkowo klienci podchodzili do niej nieufnie, to dziś może poszczycić się mianem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ubezpieczeń komunikacyjnych. Kojarzona jest z prostymi i szybkimi w zakupie produktami. Obecnie Firma rozszerzyła swoją działalność i oferuje swoim klientom również ubezpieczenia majątkowe i turystyczne.

OC Link4 – tanio i dobrze

Link4 oferuje swoim klientom zakup ubezpieczenia OC w pakiecie. Poza standardowymi świadczeniami wynikającymi z posiadania obowiązkowego OC, towarzystwo gwarantuje szybką pomoc na miejscu zdarzenia. W ramach każdego pakietu OC, Link4 oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

 

link4-oc-ac

Program Pomocy obejmuje świadczenia:

 • samochód zastępczy na 3 dni,
 • holowanie do 100 km,
 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • wymiana uszkodzonego koła na koło zapasowe, znajdujące się w samochodzie,
 • pomoc drogowa,
 • pomoc informacyjna 24h/dobę.

Dodatkowo do każdego zakupionego w Link4 OC, klient może bezpłatnie wyrobić Zieloną Kartę, czyli dokument, którego posiadanie jest koniecznie podczas wyjazdu do kraju, w którym standardowe OC nie obowiązuje (np. Ukraina, Rosja, Albania, Czarnogóra). Aby otrzymać Kartę należy skontaktować się z doradcą Lin4, który zleci jej wykonanie i prześle pocztą na adres klienta.

Przeczytaj także:
OC dla młodych kierowców – jak nie przepłacić?
Auto zastępcze z OC sprawcy

Dodatkowo Link4 przy zakupie polisy przez Internet gwarantuje 7 proc. zniżki.

link4-oc-ac2

AC w Link4

Autocasco to dodatkowa ochrona pojazdu. Wykupując AC klient może liczyć na odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub kradzieży samochodu. Link4 oferuje proste i przejrzyste zasady, na których klienci mogą korzystać ze świadczeń w ramach Autocasco. Do wyboru mają dwa warianty:

 • warsztatowy – naprawa auta w warsztatach ASO,
 • kosztorysowy – odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawa we własnym zakresie.

Klienci nie potrzebujący szerokiego zakresu świadczeń, mogą skorzystać z zakupu Mini Casco, czyli podstawowej wersji ubezpieczenia AC.

Link4 dba o indywidualne potrzeby kierowców, dzięki czemu klienci mogą w ramach AC wykupić dodatkowe, dopasowane do ich potrzeb świadczenia, np.:

 • fotelik dziecięcy do 1000 zł w razie wypadku lub kradzieży,
 • instalację gazową,
 • auta nawet do 15 lat.

Assistance w Link4

Ubezpieczenie Assistance to pomoc w nagłych przypadkach, tuż po wystąpieniu zdarzenia. Link4 oferuje ochronę w ramach Assistance zarówno kierowcy, jak i pasażerów, a zasięgiem obejmuje Polskę i Europę. Standardowo w ramach Assistance Link4 oferuje:

 • pomoc techniczną w wyniku awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu,
 • naprawę na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do wskazanego przez Ciebie miejsca (do 200 km),
 • wymianę koła,
 • uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora,
 • dostarczenie paliwa,
 • pomoc, jeśli paliwo zamarznie lub jeśli nalejesz niewłaściwe,
 • złomowanie,
 • otwarcie w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków,
 • pokrycie kosztów parkowania do 2 dni,
 • jedno z poniższych świadczeń do wyboru:

-samochód zastępczy do 4 dni w razie wypadku lub kradzieży,

-nocleg w hotelu **/***, jeśli znajdujesz się ponad 20 km od miejsca zamieszkania,

-transport kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania, jeśli odległość ta przekracza 20 km.

Link4 proponuje wybór ubezpieczenia spośród dwóch możliwych opcji:

 • Auto Assistance Plus – wzbogacony o opcję samochodu zastępczego w razie awarii oraz dodatkowo

-możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 2 dni (raz w ciągu trwania ubezpieczenie)

 • Auto Assistance Komfort – najszerszy możliwy wariant, wzbogacony o:

-transport do szpitala,

-holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski,

-opiekę dla zwierząt,

-opiekę nad dziećmi,

-kierowcę – ponad 20 km od miejsca zamieszkania,

-samochód zastępczy na 10 dni w razie wypadku lub kradzieży i 5 dni w razie awarii.

baner-kalkulator-oc-ac

NNW w Link4

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Pokrywa także koszty leczenia i rehabilitacji będące konsekwencją zdarzenia, w którym uczestniczył ubezpieczony. Klient od całkowitej sumy ubezpieczenia otrzymuje jedynie określony w umowie procent, w zależności od stopnia odniesionych obrażeń. Dlatego warto kupować NNW z jak najwyższą sumą ubezpieczenia, aby w razie wypadku otrzymać realne odszkodowanie. W Link4 klient może sam ustalić sumę ubezpieczenia, dostosowując ją do własnych potrzeb. Pełną sumą ubezpieczenia zostają objęci także pasażerowie.

Kalkulator OC AC Link4

Aby wyliczyć cenę, za którą możemy kupić ubezpieczenie OC w Link4, można skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. To jeden z bardziej przejrzystych i prostych w obsłudze kalkulatorów, które dostępne są bezpośrednio na stronie towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala wyliczyć cenę składki w zaledwie kilka minut.

Formularz składa się z 8 części, a dane które należy wprowadzić to m.in. informacje o właścicielu pojazdu, o samym pojeździe, dane teleadresowe, informacje o kierowcach dodatkowych. Ubezpieczyciel przewidział także pole na wpisanie kodu rabatowego. Jeśli taki posiadamy, cena składki może zostać nieco obniżona. Najważniejszym mankamentem formularza jest brak porównania z innymi towarzystwami, co nie daje klientowi pełnego obrazu sytuacji na rynku. Sprawdź OC/AC Link4 w kalkulatorze!

Wypowiedzenie OC w Link4

Towarzystwo Link4 stworzyło specjalny formularz dla wszystkich, którzy chcą zrezygnować z podpisanej umowy. Przechodząc przez kilka kroków w generatorze wypowiedzenia, klient otrzymuje gotowy wzór druku rezygnacji z polisy OC, który obowiązuje u każdego ubezpieczyciela. Wypowiedzenie wraz z własnoręcznym podpisem należy złożyć nie później niż jeden dzień przed końcem obowiązywania obecnej polisy.

Dane kontaktowe

ul. Postępu 15

02-676 Warszawa

Infolinia

(22) 444 44 23 – dla nowych klientów

(22) 444 44 44 – dla klientów Link4

Rejestracja szkody możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.30 oraz w soboty w godz. 9.00-17.00

E-mail: bok@link4.pl

Kontakt możliwa także za pomocą Formularza On-line oraz czatu z doradcą.

Redakcja
Specjaliści z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowują dla Ciebie jakościowe treści pisane prostym językiem w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Oblicz ceny online lub zadzwoń do naszego agenta

(22) 270 00 00