Link4 jest obecnie marką należącą do Grupy PZU, jednak produkty nadal sprzedawane są pod szyldem Link4. Firma zadebiutowała na polskim rynku ubezpieczeń w 2003 roku jako pierwszy ubezpieczyciel proponujący ubezpieczenia direct – przez telefon. Mimo, że początkowo klienci podchodzili do niej nieufnie, to dziś może poszczycić się mianem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ubezpieczeń komunikacyjnych. Kojarzona jest z prostymi i szybkimi w zakupie produktami. Obecnie Firma rozszerzyła swoją działalność i oferuje swoim klientom również ubezpieczenia majątkowe i turystyczne.

OC Link4 - tanio i dobrze

Link4 oferuje swoim klientom zakup ubezpieczenia OC w pakiecie. Poza standardowymi świadczeniami wynikającymi z posiadania obowiązkowego OC, towarzystwo gwarantuje szybką pomoc na miejscu zdarzenia. W ramach każdego pakietu OC, Link4 oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

  link4-oc-ac

Program Pomocy obejmuje świadczenia:

 • samochód zastępczy na 3 dni,
 • holowanie do 100 km,
 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • wymiana uszkodzonego koła na koło zapasowe, znajdujące się w samochodzie,
 • pomoc drogowa,
 • pomoc informacyjna 24h/dobę.

Dodatkowo do każdego zakupionego w Link4 OC, klient może bezpłatnie wyrobić Zieloną Kartę, czyli dokument, którego posiadanie jest koniecznie podczas wyjazdu do kraju, w którym standardowe OC nie obowiązuje (np. Ukraina, Rosja, Albania, Czarnogóra). Aby otrzymać Kartę należy skontaktować się z doradcą Lin4, który zleci jej wykonanie i prześle pocztą na adres klienta.

Przeczytaj także: OC dla młodych kierowców - jak nie przepłacić? Auto zastępcze z OC sprawcy

Dodatkowo Link4 przy zakupie polisy przez Internet gwarantuje 7 proc. zniżki.

link4-oc-ac2

AC w Link4

Autocasco to dodatkowa ochrona pojazdu. Wykupując AC klient może liczyć na odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub kradzieży samochodu. Link4 oferuje proste i przejrzyste zasady, na których klienci mogą korzystać ze świadczeń w ramach Autocasco. Do wyboru mają dwa warianty:

 • warsztatowy – naprawa auta w warsztatach ASO,
 • kosztorysowy - odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawa we własnym zakresie.

Klienci nie potrzebujący szerokiego zakresu świadczeń, mogą skorzystać z zakupu Mini Casco, czyli podstawowej wersji ubezpieczenia AC.

Link4 dba o indywidualne potrzeby kierowców, dzięki czemu klienci mogą w ramach AC wykupić dodatkowe, dopasowane do ich potrzeb świadczenia, np.:

 • fotelik dziecięcy do 1000 zł w razie wypadku lub kradzieży,
 • instalację gazową,
 • auta nawet do 15 lat.

Assistance w Link4

Ubezpieczenie Assistance to pomoc w nagłych przypadkach, tuż po wystąpieniu zdarzenia. Link4 oferuje ochronę w ramach Assistance zarówno kierowcy, jak i pasażerów, a zasięgiem obejmuje Polskę i Europę. Standardowo w ramach Assistance Link4 oferuje:

 • pomoc techniczną w wyniku awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu,
 • naprawę na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do wskazanego przez Ciebie miejsca (do 200 km),
 • wymianę koła,
 • uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora,
 • dostarczenie paliwa,
 • pomoc, jeśli paliwo zamarznie lub jeśli nalejesz niewłaściwe,
 • złomowanie,
 • otwarcie w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków,
 • pokrycie kosztów parkowania do 2 dni,
 • jedno z poniższych świadczeń do wyboru:
-samochód zastępczy do 4 dni w razie wypadku lub kradzieży, -nocleg w hotelu **/***, jeśli znajdujesz się ponad 20 km od miejsca zamieszkania, -transport kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania, jeśli odległość ta przekracza 20 km.

Link4 proponuje wybór ubezpieczenia spośród dwóch możliwych opcji:

 • Auto Assistance Plus - wzbogacony o opcję samochodu zastępczego w razie awarii oraz dodatkowo

-możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 2 dni (raz w ciągu trwania ubezpieczenie)

 • Auto Assistance Komfort - najszerszy możliwy wariant, wzbogacony o:

-transport do szpitala,

-holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski,

-opiekę dla zwierząt,

-opiekę nad dziećmi,

-kierowcę - ponad 20 km od miejsca zamieszkania,

-samochód zastępczy na 10 dni w razie wypadku lub kradzieży i 5 dni w razie awarii.

baner-kalkulator-oc-ac

NNW w Link4

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Pokrywa także koszty leczenia i rehabilitacji będące konsekwencją zdarzenia, w którym uczestniczył ubezpieczony. Klient od całkowitej sumy ubezpieczenia otrzymuje jedynie określony w umowie procent, w zależności od stopnia odniesionych obrażeń. Dlatego warto kupować NNW z jak najwyższą sumą ubezpieczenia, aby w razie wypadku otrzymać realne odszkodowanie. W Link4 klient może sam ustalić sumę ubezpieczenia, dostosowując ją do własnych potrzeb. Pełną sumą ubezpieczenia zostają objęci także pasażerowie.

Kalkulator OC AC Link4

Aby wyliczyć cenę, za którą możemy kupić ubezpieczenie OC samochodu w Link4, można skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. To jeden z bardziej przejrzystych i prostych w obsłudze kalkulatorów, które dostępne są bezpośrednio na stronie towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala wyliczyć cenę składki w zaledwie kilka minut.

Formularz składa się z 8 części, a dane które należy wprowadzić to m.in. informacje o właścicielu pojazdu, o samym pojeździe, dane teleadresowe, informacje o kierowcach dodatkowych. Ubezpieczyciel przewidział także pole na wpisanie kodu rabatowego. Jeśli taki posiadamy, cena składki może zostać nieco obniżona. Najważniejszym mankamentem formularza jest brak porównania z innymi towarzystwami, co nie daje klientowi pełnego obrazu sytuacji na rynku. Sprawdź OC/AC Link4 w kalkulatorze!

Wypowiedzenie OC w Link4

Towarzystwo Link4 stworzyło specjalny formularz dla wszystkich, którzy chcą zrezygnować z podpisanej umowy. Przechodząc przez kilka kroków w generatorze wypowiedzenia, klient otrzymuje gotowy wzór druku rezygnacji z polisy OC, który obowiązuje u każdego ubezpieczyciela. Wypowiedzenie wraz z własnoręcznym podpisem należy złożyć nie później niż jeden dzień przed końcem obowiązywania obecnej polisy.

Dane kontaktowe

ul. Postępu 15

02-676 Warszawa

Infolinia

(22) 444 44 23 – dla nowych klientów

(22) 444 44 44 – dla klientów Link4

Rejestracja szkody możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.30 oraz w soboty w godz. 9.00-17.00

E-mail: bok@link4.pl

Kontakt możliwa także za pomocą Formularza On-line oraz czatu z doradcą.

Adres towarzystwa ubezpieczeniowego

Dane kontaktowe - Link4

LINK4
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Subscribe
Powiadom o
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Chmielewski
7 lat temu

testowy komentarz

trevor
7 lat temu

Bardzo polecam to towarzystwo ubezpieczeniowe. W Link4 ubezpieczam się już od dobrych kilku lat i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś przebił ich ofertę.

J@n
7 lat temu

Mam pakiet OC z AC i wcale nie wyszło mi tak drogo jak wszędzie straszyli. Ciągle słychać narzekania że drogo i drogo a jak się dobrze poszuka to można wyhaczyć niezłą ofertę. Polecam do tego ogólne porównywarki OC

Pink flower
7 lat temu

Chłopak mnie ostrzegał przed linkiem 4. Mówił że ciężko z nimi się współpracuje i po czasie okazało się, że …. był w błędzie. Teraz zam przeszedł to Link4 🙂

aron
7 lat temu

Tak wszędzie ten link 4 się reklamuje troche to podejzane bo gdyby byli tacy super to i bez reklam mieli by klientow

lokko
7 lat temu

Ja swoje Suzuki z 2011 roku ubezpieczyłem w link4 i puki co nie miałem żadnej słuczki wiec tylko płacę ale wolę płacić i nie wiedzieć za co niż sprawdzać czy są tacy rzetelni w przypadku szkody

Majster 30
7 lat temu

Jak dla mnie link4 jest przereklamowany

Tadeusz Mo.
7 lat temu

Porównałem sobie oferty z kilku towarzystw i Link 4 miał najtańszą ofertę jeszcze tanio wychodziło mi w avivie ale jakoś wolałem zaufać linkowi

Zmotoryzowany
7 lat temu

Link4 już od kilkunastu lat utrzymuje się na rynku już zdobyli sobie zaufanie wielu kierowców. Ja miałem przez 2 lata u nich i nie narzekam. Teraz dopisałem córkę do swojego oc żeby zniżki jej leciały więc zmieniłem na axe bo tam wychodziło taniej przy młodym kierowcy

Amanda
7 lat temu

Mam oc w link4 i polecam wszystkim. Teraz już ciężko o oc za 400 zł trudno.

Mateuz44
7 lat temu

OC w ostatnim roku sporo poszło w górę. Ja w link4 umowę mam do końca lipca i potem zobaczymy gdzie kupie nowe ubezpieczenie. Pójdę tam gdzie będzie najtaniej

bartomelo
7 lat temu

Najlepsza oferta i najkorzystniejsze ceny. Bez dwóch zdań polecam Link 4

agromen
7 lat temu

Bardzo zaufana firma i pomimo podwyżek które odczuli wszyscy korzystne ceny

key
7 lat temu

Ja za ubezpieczenie hondy 1,8 benzyna + gaz z 2010 roku zapłaciłem 680 zł. a gdzieniegdzie oferowali mi ubezpieczenie nawet za 1400 zł.

kłusy_mm
7 lat temu

Nie polecam ubezpieczenia czegokolwiek w link4 bo niestety ale jak coś jest taniego to najczęściej wiąże się z tym, że coś jest byle jakie i takie wlaśnie jest ich ubezpieczenie. Nie mówię o oc bo to wszędzie jest takie samo. Mam na myśli ac

olga_op
7 lat temu

A ja tam sobie chwalę. Dużo moich znajomych ma ubezpiecza auta w link 4 i raczej nie narzekają. Znajdą się też tacy co narzekać będą bo maja w zwyczaju krytykować wszystko co jest płatne.

X-men
7 lat temu

Chyba tylko w Link4 w cenie OC dają samochód zastępczy. I to za rosądne pieniądze

kalamr44
7 lat temu

Kiedyś reklamowali się praktycznie wszędzie a ich numer to snił mi się po nocach. Teraz link nie musi już tyle wydawać na reklamy bo wyrobili sobie dobrą markę.

beta
6 lat temu

A ja jestem zadowolona z link4

pol
6 lat temu

Ja też polecam link4

Gwiazdeczka Lm
6 lat temu

Witam UWAGA NIE POLECAM LINK 4 są to OSZUŚCI na REKLAMY POTRAFIĄ wydać miliony a odszkodowanie za nie swoją winę wyplacaja na farbę z Castoramy i pędzel mój samochód byl z 2010 roku bezwypadkowy zniszczone jest 3/4 samochodu proponowana kwota jest obniżona o 30 % jako rabat i policzone części zamienne nie wliczone jest kilka czesci widocznych golym okiem bylo 2 rzeczoznawców ktorzy nie znaja sie na swojej pracy uprzedzam przed kupnem polisy w link 4 osoby pracujące na infolini zaczynają rozlaczac mnie jak widzą mój numer

Falisty
5 lat temu

Słabo.Bardzo. 1. Zmieniłem auto i wyceniłem na stronie OC dla następnego. Okazało się, że składka sporo podrożała. Nie podejmując decyzji, zasięgnąłem wiedzy dalej i zakupiłem gdzieś indziej (w dobrym TU) polisę taniej o 30 % niż w Link4. Po 2-3 tygodniach zadzwonił do mnie konsultant z nową ofertą. Cóż, nie jeżdżę autem bez OC, więc mu podziękowałem – już mam. 2. Zbliżał się termin ubezpieczenia mieszkania – Link4 przysłał mi ofertę wznowienia – niestety droższą. Oczywiście sprawdziłem w TU w którym ubezpieczyłem auto – i tu również miła niespodzianka, sporo taniej za takie same warunki – a nawet ciut lepsze.… Czytaj więcej »

Krzysztof Piotr Piotr
6 lat temu

jezeli chodzi o OC to wcale nie sa rewelacja są firmy które dają o wiele atrakcyjniejsze warunki tylko trzeba z nimi umieć pertraktować

Adam Sermiaczuk
5 lat temu

Moim zdaniem Link4 ma najlepszą ofertę ubezpieczeń oc na rynku. Doradcy są bardzo pomocni dlatego z czystym sumieniem polecam zakup ubezpieczenia samochodu w Link4.

Ewa
4 lat temu

Pomocni doradcy? z całym szacunkiem Adam, ale mam wrazenie ze na infolinii są ludzie mało kompetentni – żadnego konkretu, dalej przełączyć nie mogą a jak nie może odpowiedzieć na pytanie to powtarzaja jak mantra: „czy w czyms jeszcze mogę pomóc” MASAKRA!!!

Zaneta Rusin
4 lat temu

#link4 znowu umywa ręce. Pozwólcie że opowiem moja historię. Na skutek wypadku samochodowego doszło do uszkodzenia kręgosłupa (stwierdził to lekarz który widział męża od razu po wypadku oraz inni specjaliści u których ciągle sie leczy ). Od incydentu prowadzone jest leczenie i codzienna rehabilitacja. Mąż został wyłączony z wszystkich obowiązków. Dodatkowo nie może podjąć pracy (bol kręgosłupa oraz codzienna 3 godzinna rehabilitacja). I teraz najlepsze: link4 na podstawie uszkodzeń SAMOCHODU stwierdza że nie mogło dojść do uszkodzenia kręgosłupa. Czarodzieje. ?‍♀️ Odszkodowanie nie przyznane. Dodatkowo co innego mówią niz powołana komisja lekarska. Ubezpieczalnio link4 chyba po to jesteście żeby służyć w… Czytaj więcej »

Ewa
4 lat temu

NIE POLECAM link 4. koresponduję z nimi od roku, ponieważ w lipcu 2018 roku miałam wypadek. Odszkodowanie za pojazd wypłacili w 15% wartości szkody – musiałam wziąć prawnika żeby wypłacili odszkodowanie nie okradając mnie. za szkody na osobie nie chcą zapłacić świadczenia, nie uznają uszczerbku na zdrowiu (mam dziurę w nodze) a na każde moje pismo odpisują ze przez wypłatę świadczenia nie można sie wzbogacić!!! Wzbogacić? Wolałabym nie być poszkodowaną w wypadku, nie mieć blizn na ciele i dziury w nodze… ale mam i co? żeby otrzymać odszkodowanie muszę znowu opłacić prawnika? NIE POLECAM, bo może mają cenę o parę… Czytaj więcej »

Dawid
4 lat temu

NIE POLECAM!!! 1 na 10

MAX
4 lat temu

Oszusci i tyle.NIE POLECAM!!!

eŁstachy
4 lat temu

Ja jestem zadowolony. Zaproponowana mi cena za ubezpieczenie Pasata CC bardzo kuszące, szeroki zakres Assistance. Czego chcieć wiecej?

Mleśniak
4 lat temu

Kiedyś byli bardziej konkurencyjni teraz zatracili to coś co przyciągało chociaż dobrze łączą w sobie jakość i cenę

uche
4 lat temu

Link4 to nie jest jakaś mała firma krzak, która jak przychodzi wypłacić odszkodowanie zwłaszcza z AC to szuka pretekstów żeby się wymigać a do tego jest stosunkowo niedroga. Wiec stosunek jakości do ceny wychodzi pozytywnie. Polecam

jajjko
4 lat temu
Reply to  uche

Potwierdzam, ja też wole dopłacić parę groszy w skali roku a mieć święty spokój.

Iloncia
4 lat temu

1050 zł za ubezpieczenie lanosa dla kierowcy poniżej 26 roku zycia to nie jest chyba źle? Chyba ze ktoś ma inne zdanie to chętnie wysłucham

×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny