Wszystko idzie z duchem czasu, dlatego nie dziwi również to, że zmienia się nawet rynek ubezpieczeń komunikacyjnych. Czasy kiedy trzeba było u agenta wybierać spośród co najwyżej dwóch ofert, już dawno się skończyły. Obecnie regularnie pojawiają się na rynku jakieś nowości, które mają pomóc w usprawnieniu pracy przedstawiciela towarzystwa. Jednym z nich jest InAgent.

Czym jest InAgent?

InAgent to system skierowany do agentów współpracujących z kilkoma towarzystwami naraz. To bardzo przydatne narzędzie, które sprawdzi się również w przypadku, gdy dopiero rozpoczynasz karierę jak pośrednik w zawieraniu polis. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu w kilka minut porównasz oferty ubezpieczenia wielu towarzystw, w dodatku wypełniając przy tym tylko jeden formularz.

Choć możliwość korzystania z systemu jest płatna, stawki nie są zbyt wygórowane. Zanim zapłacisz za dostęp do InAgent(a), możesz go bezpłatnie przetestować przez trzy miesiące.

Praca z systemem

Pracę na systemie można rozpocząć do utworzenia nowego konta klienta lub od razu przejścia do tworzenia kalkulacji i przeliczenia oferty. Każdą z nich można zapisać na koncie petenta, aby wrócić do niej w dowolnej chwili. Wszystkie wprowadzone dane są zapisywane w systemie, dlatego też nie ma konieczności wprowadzania ich za każdym razem od nowa.

Dużym udogodnieniem dla agenta jest również możliwość zapisania już na początku loginów, haseł i kodów do kont agenckich. Dane te będą od razu wprowadzane przez system w przypadku sprzedaży jednej z polis. Nie ma więc potrzeby przeskakiwania między ekranami i każdorazowego uzupełniania wszystkich informacji.

InAgent dla muliagentów i agencji

Oprogramowanie dla agencji ubezpieczeniowych – InAgent nie tylko umożliwia przeliczenie cen na ubezpieczenie OC i AC w różnych towarzystwach, ale pozwala także na ich porównanie i zestawienie ze sobą. Dzięki temu można łatwiej dopasować polisę do indywidualnych wymagań i preferencji klienta. Wyniki można również filtrować tak, aby ułożone były w określonej kolejności. Narzędzie to świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku nowego multiagenta, który otwiera swoje pierwsze biuro, jak i multiagencji, zatrudniającej wielu pracowników.

redakcja

Specjaliści z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowują dla Ciebie jakościowe treści pisane prostym językiem w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny