Rankomat.pl umożliwia porównanie ofert ubezpieczeniowych, kredytów, pożyczek i lokat oraz usług telekomunikacyjnych. Wyszukiwarka pokazuje nie tylko ceny, ale i szczegółowe dane dotyczące wybranego produktu lub usługi. Porównywarka prezentuje informacje jasno i rzeczowo, tak aby użytkownik narzędzia miał świadomość, jakie są różnice pomiędzy ofertami różnych firm.

Rankomat.pl – sposób na najkorzystniejszą ofertę bez przepłacania

W rankomat.pl porównasz i kupisz online takie produkty jak:

  • Polisa na życie
  • Polisa turystyczna
  • Ubezpieczenie auta
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania
  • Usługę telefonii komórkowej
  • Kredyt, pożyczkę i lokatę

Porównując oferty wielu firm na rankomat.pl można bez wychodzenia z domu znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. To z kolei oznacza, że korzystając z wyszukiwarki, realnie zaoszczędzisz czas i pieniądze. Narzędzie składa się z prostego formularza, w którym należy wypełnić kilka lub kilkanaście pól. Kalkulator połączy się z systemami firm, z którymi współpracuje porównywarka i wyświetli oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak znaleźć ubezpieczenie na życie z rankomat.pl?

Polisa na życie zabezpiecza przyszłość finansową nie tylko ubezpieczonego, ale i jego rodziny. W podstawowym pakiecie odszkodowanie należy się tylko w razie śmierci ubezpieczonego. Warto więc dodatkowo zabezpieczyć się na wypadek innych sytuacji (inwalidztwo, choroba) i poszerzyć pakiet za niewielką dopłatą.

W kalkulatorze należy podać kilka informacji o sobie i swojej sytuacji życiowej. Wszystkie informacje które wpisujesz do wyszukiwarki są zabezpieczone, odpowiednio przechowywane, a baza danych rankomat.pl jest zarejestrowana w GIODO. Porównywarka, w odpowiedzi na Twoje oczekiwania, przeliczy składkę i wyświetli oferty ubezpieczycieli. Oferty możesz dostać także na swojego e-maila, abyś zapoznał się z nimi w dogodnej chwili.

Jak znaleźć polisę turystyczną z rankomat.pl?

Korzystając z kalkulatora online na rankomat.pl, znajdziesz ochronę już od 3,11 zł za dzień. To niewielka kwota w porównaniu do konsekwencji finansowych, które mogą wyniknąć z niespodziewanych sytuacji na wyjeździe. W kalkulatorze wprowadź informacje dotyczące kierunku i charakteru podróży. Zaznacz stosowne okienko, jeżeli osoba ubezpieczana choruje przewlekle.

Rankomat.pl przeanalizuje dla Ciebie oferty 11 towarzystw i wyświetli warianty polis. Przy niektórych z nich możesz zobaczyć m.in. informację dotyczącą zdarzeń pod wpływem alkoholu. Dokupienie tzw. klauzuli alkoholowej gwarantuje wypłatę świadczenia w razie zdarzenia, które miało miejsce, kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu. Za wybrane ubezpieczenie podróżne możesz zapłacić online kartą kredytową, przelewem albo BLIK-iem.

Jak znaleźć ubezpieczenie samochodu z rankomat.pl?

Porównywarka ubezpieczeń dla kierowców działa w prosty sposób – wystarczy podać kilka informacji dotyczących auta, właściciela samochodu i wskazać pożądane ubezpieczenie samochodowe. Na rankomat.pl znajdziesz i porównasz m.in. oferty ubezpieczeń:

  • OC,
  • AC,
  • NNW
  • Assistance.

Formularz jest prosty i intuicyjny, ale jeżeli będziesz miał z nim kłopoty, możesz skontaktować się z doradcą, który przeprowadzi Cię przez cały proces kalkulacji. Kalkulator przeliczy i wyświetli wysokości składek u różnych ubezpieczycieli. Pamiętaj, że jeśli kupujesz polisę OC bez żadnych poszerzeń, kieruj się najniższą ceną. Zakres ubezpieczenia OC regulują przepisy prawa, więc każde towarzystwo zapewnia identyczną ochronę.

Kupno polisy samochodowej poprzez rankomat.pl jest bezpieczne dzięki szyfrowaniu certyfikatem SSL.

Jak znaleźć ubezpieczenie domu i mieszkania z rankomat.pl?

Za pomocą kalkulatora na stronie rankomat.pl można porównać i kupić ubezpieczenia domu, mieszkania, budynku w trakcie budowy, zabudowań gospodarczych, altanek itd. Wypełnienie formularza, dzięki któremu porównasz oferty polis mieszkaniowych, zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących nieruchomości, jej zlokalizowania i oczekiwanego zakresu ubezpieczenia.

Wyniki wyszukiwania porównywarki będą pokazywały cenę polisy. Pod wariantami zobaczysz napis Szczegóły oferty, który po kliknięciu rozwinie dodatkowe informacje dotyczące wybranego ubezpieczenia. Możesz wybrać ubezpieczenie 1-roczne lub 3-letnie. Zauważ, że polisy dłuższe są zazwyczaj o około 10% tańsze od jednorocznych. Proces zakupu sfinalizujesz w 100% przez internet.

Jak znaleźć usługę telefonii komórkowej z rankomat.pl?

Porównywarka rankomat.pl to także odpowiednie miejsce na znalezienie i zakupienie korzystnej oferty operatora telefonii komórkowej. W prostym formularzu podajesz tylko kilka najbardziej istotnych informacji dotyczących poszukiwanej usługi. W porównywarce dostępne są oddzielnie oferty na abonament z telefonem i bez.

Jeśli poszukujesz opcji z telefonem, zostaniesz poproszony o wskazanie interesującego Cię modelu. To unikatowa opcja, dzięki której kupno wymarzonego telefonu po najniższej cenie na rynku możliwe jest w kilka chwil. Wyniki wyszukiwania możesz zawęzić do ofert z minimalną (wskazaną przez siebie) liczbą SMS-ów czy minut w abonamencie. Wybraną ofertę zamówisz w 100% online. Porównywarka zestawia w jednym miejscu oferty od 23 operatorów.

Jak znaleźć pożyczkę lub lokatę z rankomat.pl?

Finanse.rankomat.pl to narzędzie dedykowane wszystkim poszukującym opłacalnych ofert kredytów lub pożyczek, lokat i kont osobistych. W wyszukiwarce najtańszych kredytów należy podać kilka informacji dotyczących sytuacji finansowej. Nie martw się – wszystkie przekazywane dane są bezpieczne.

Osoby, które chcą zainwestować najkorzystniej oszczędności, powinny skorzystać z porównywarki lokat. Tam należy podać tylko kwotę i okres oszczędzania, po czym można już zacząć przeglądać oferty 34 banków. Na finanse.rankomat.pl znajdziesz także oferty rachunków bankowych, które możesz porównać ze względu np. na comiesięczne opłaty czy koszt wypłacania gotówki z bankomatu. Warte uwagi są również comiesięczne rankingi z najlepszymi ofertami produktów bankowych.

Rankomat.pl – ile możesz zaoszczędzić?

Rankomat.pl skupia się na tym, aby pomóc Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dlatego wszystkie formularze, które wypełniasz na stronie porównywarki, są uproszczone do minimum. Czas wypełniania jednego kalkulatora wynosi od 2 do 7 minut – w zależności od tego, którym produktem jesteś zainteresowany.

70% kierowców korzystających z porównywarki znajduje tutaj tańszą polisę OC. Z ubezpieczenia domu lub mieszkania skorzystało do tej pory 763 tys. odwiedzających wyszukiwarkę, a polisę na życie zakupiło aż 1,4 mln osób. To tyle, ile wynosi łączna liczba mieszkańców Krakowa i Łodzi. Te liczby świadczą o tym, że rankomat.pl jest firmą godną zaufania, a jej produkty realnie pomagają w codziennym życiu wszystkim Polakom.

redakcja

Specjaliści z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowują dla Ciebie jakościowe treści pisane prostym językiem w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny