Jeżeli ubezpieczenie OC dotychczas nabywałeś u agenta lub online, możesz być zaskoczony – teraz umowę podpiszesz również podczas wizyty w banku. BGŻ BNP Paribas dołączył do grona banków oferujących ubezpieczenia komunikacyjne.

BGŻ BNP Paribas proponuje ubezpieczenia komunikacyjne jako agent ubezpieczeniowy – bank ten współpracuje z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. Oferta nie jest jednak przeznaczona dla wszystkich klientów, a jedynie dla tych, którzy korzystają z kredytu na zakup pojazdu lub mają wybrane karty kredytowe banku.

Ubezpieczenie OC w BGŻ BNP Paribas – poznaj propozycję banku

BGŻ BNP Paribas proponuje pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, czyli OC, AC, NNW i ASS. Z wymienionych produktów będziesz mógł skorzystać tylko podczas wnioskowania o kredyt samochodowy lub pożyczkę leasingową. Jeżeli jesteś klientem tego banku, możesz wybierać wśród następujących propozycji:

  • ubezpieczenia OC poszerzonego o Mini Assistance,
  • pakietu OC i AC z możliwością rozszerzenia go o NNW i Assistance w wariancie Premium,
  • trzech wariantów AC oraz rozszerzonych Assistance i NNW.

Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zdecydują się na jego ofertę i proponuje różne formy zapłaty, np. składka może zostać skredytowana w ramach przyznanego kredytu samochodowego.

Ubezpieczenie „Wygodniej w drodze”

Dodatkowym ubezpieczeniem w ofercie BGŻ BNP Paribas jest polisa „Wygodniej w drodze”. Podobnie jak w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych jest ona dostępna wyłącznie dla tych klientów banku, którzy posiadają wybrane karty kredytowe.

W ramach tej polisy właściciel pojazdu może liczyć na pomoc fachowców na drodze i całodobowy dostęp do informacji przydatnych w trakcie podróży. Zakres tego ubezpieczenia obejmuje również zorganizowanie pomocy medycznej dla kierowcy i pasażerów, jeżeli będzie to niezbędne.

Ubezpieczenie „Wygodniej w drodze” zapewnia ochronę w przypadku zdarzeń mających miejsce na terytorium Europy. Koszt składki zaczyna się od 12 zł miesięcznie.

Jak zakupić ubezpieczenie OC w BGŻ BNP Paribas?

Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem OC lub pakietem ubezpieczeń dostępnych w BGŻ BNP Paribas, pozostaje Ci odwiedzić jedną z jego działających na terenie Polski placówek. Ich wykaz znajdziesz na stronie internetowej banku. Doradca, z którym będziesz rozmawiał, przeprowadzi kalkulację i poda Ci wysokość składki.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z pracownikami banku telefonicznie: 801 321 123 lub +48 22 134 00 00.

Ubezpieczenie OC w BGŻ BNP Paribas – jak zlikwidować szkodę?

Likwidacja szkody jest bardzo prosta – wystarczy skontaktować się z ubezpieczycielem. Dodatkowo AXA umożliwia klientom monitoring likwidacji szkody online poprzez swoją firmową stronę internetową.

Ubezpieczenie OC w BGŻ BNP Paribas – czy warto? Jeżeli zamierzasz sfinansować zakup samochodu z kredytu, to bardzo możliwe, że BGŻ BNP Paribas będzie miał dla Ciebie atrakcyjną ofertę ubezpieczenia OC i dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Aby jednak to stwierdzić, nie obejdzie się bez porównania otrzymanej oferty z propozycjami innych ubezpieczycieli.

redakcja

Specjaliści z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowują dla Ciebie jakościowe treści pisane prostym językiem w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny