Korzystasz z produktów oferowanych przez Alior Bank? Dzięki współpracy z Link4 proponuje on również ubezpieczenia (m.in. komunikacyjne), które możesz zakupić online. Prześwietliliśmy ofertę, aby sprawdzić, na co może liczyć klient.

Alior Bank wykonuje działalność bankową i dodatkowo pełni rolę agenta ubezpieczeniowego, czyli wykonuje czynności agencyjne na rzecz współpracujących z nim towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu w ofercie banku dostępne są zarówno produkty bankowe, jak i ubezpieczeniowe. Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych wygląda kusząco – na klientów banku czeka rabat w wysokości 13 proc.

Co obejmuje ubezpieczenie OC w Alior Banku?

Ubezpieczenie OC jest podstawowym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które musi posiadać każdy właściciel pojazdu. Alior Bank proponuje pakiet OC, w ramach którego ubezpieczony może dodatkowo liczyć na:

  • pomoc drogową (najczęściej jest ona udzielana w ciągu 30 minut od zgłoszenia),
  • naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia lub jego odholowanie do warsztatu (na maksymalną odległość 100 km),
  • samochód zastępczy na 3 dni, jeżeli dojdzie do kradzieży pojazdu lub wypadku, w wyniku którego korzystanie z pojazdu nie będzie możliwe,
  • dodatkowe ubezpieczenie Assistance Opony.

Jakie jeszcze ubezpieczenia komunikacyjne proponuje Alior Bank?

Współpraca Alior Banku z Link4 zaowocowała dedykowaną zmotoryzowanym klientom ofertą kilku ubezpieczeń i pakietów ubezpieczeń, z których mogą oni skorzystać.

W ofercie znajduje się zarówno cały pakiet AC, jak i samo ubezpieczenie AC. Klient może wybierać wśród dwóch wariantów likwidacji szkód – warsztatu i kosztorysu, a ubezpieczyciel gwarantuje stałą sumę ubezpieczenia przez cały okres trwania umowy. W przypadku wyboru pakietu AC posiadacz polisy może liczyć również na pomoc na miejscu zdarzenia w razie np. kradzieży czy wypadku.

Przy zakupie polisy OC bank proponuje także rozmaite ubezpieczenia dodatkowe, np.: Auto Assistance, Smart Casco, Kluczyki Plus, Ubezpieczenie szyb, Podróże 24 + Auto Assistance oraz Ubezpieczenie NNW.

Ubezpieczenie OC w Alior Banku – jak obliczyć wysokość składki?

Jesteś zainteresowany ofertą przygotowaną przez Alior Bank przy współpracy z Link4? Aby poznać wysokość składki, wcale nie musisz udawać się do najbliższego oddziału czy placówki banku –skorzystaj z kalkulatora, do którego link znajdziesz na stronie internetowej banku. Po podaniu informacji dotyczących pojazdu i Twojego doświadczenia na drodze w kilka minut otrzymasz propozycję, z której możesz skorzystać. Jeżeli uznasz, że jest ona dla Ciebie korzystna, umowę możesz zawrzeć również online.

Czy ubezpieczenie OC w Alior Bank to dobra oferta?

Zasada jest prosta – jeżeli kupujesz tylko ubezpieczenie OC, możesz kierować się wyłącznie ceną. W przypadku pozostałych polis niezbędne jest porównanie zakresu ich ochrony. Mimo wszystko ofertą przygotowaną przez Alior Bank warto się zainteresować – możliwe, że będzie ona bardzo konkurencyjna. Szczególnie zyskać mogą klienci tego banku, bo na nich czeka dodatkowa, wspomniana już 13 proc., zniżka.

redakcja

Specjaliści z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych przygotowują dla Ciebie jakościowe treści pisane prostym językiem w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
×

Zmniejsz koszt polisy OC nawet do 50%!

Porównaj Ceny